Krakhol

KRAKHOL VIP

TRANSPORT AUT LUKSUSOWYCH KRAKÓW

Krakhol to wiodąca firma w zakresie transportu pojazdów luksusowych na terenie Krakowa, okolic, całej Polski oraz EU. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów dostosowanych do transportu pojazdów z niskim zawieszeniem oraz zatrudniamy doświadczonych, wykwalifikowanych oraz kompetentnych kierowców, którzy bezpiecznie  przetransportują Państwa samochód. 

Posiadamy ubezpieczenie przewoźnika - OCP

Posiadamy licencję przewoźnika drogowego

Posiadamy 15 lat doświadczenia

Transport samochodów luksusowych Kraków

Spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zapewniamy transport samochodów luksusowych w Krakowie i okolicach z najwyższą dbałością o odpowiednie warunki przewozu i najwyższy poziom usługi. Pomoc Drogowa Kraków oferuje transport pojazdów specjalnych. Przewozimy samochody zabytkowe, nowe samochody luksusowe i wszelkiego rodzaju pojazdy typu VIP. Z uwagi na wysoką wartość tego typu pojazdów, zapewniamy specjalne samochody, przeznaczone do transportu samochodów luksusowych oraz specjalnie oddelegowaną do takiego typu przewozów kadrę. Dbając o bezpieczeństwo wartościowych samochodów luksusowych zwracamy szczególną uwagę na każdy element samochodu klasy VIP. Tutaj nie może dojść do żadnej pomyłki. W odpowiedzi na zgłoszenie zlecenia transportu samochodu luksusowego, zabytkowego lub nowego o wysokiej wartości planujemy działania biorąc pod uwagę nawet najdrobniejsze szczegóły. Zwracamy uwagę na porę dnia i warunki atmosferyczne, jakie mogą pojawić się w tym dniu na trasie przewozu. Do zadań specjalnych wysyłamy jedynie samochody nowe, z czystym najazdem pozbawionym chociażby jednej nierówności. Do zabezpieczeń na czas przewozu samochodów i pojazdów typu VIP używamy jedynie miękkich elementów zabezpieczających, pozwalających uniknąć jakichkolwiek zadrapań czy rys na felgach samochodu. W każdym samochodzie typu VIP z pieczołowitością zabezpieczamy każdy newralgiczny element. Na kierownicę i fotel kierowcy zakładamy folię zabezpieczającą skórzaną tapicerkę. Mamy świadomość powagi sytuacji, Państwa luksusowe samochody są dla nas jak diamenty z dodaną do nich wartością sentymentalną.

W jakich przypadkach warto skorzystać z usług Pomocy Drogowej Kraków przewóz samochodów typu VIP / transport aut luksusowych Kraków ?

Zawsze w sytuacjach, w których Państwa ,,cudeńko” musi być przewiezione na tak zwany detaling, czyli dodatkowe doposażenie w innym miejscu niż autoryzowany salon lub serwis marki. Transport samochodu luksusowego jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które właśnie postanowiły zrobić miłą niespodziankę bliskiej swemu sercu osobie i życzą sobie dostarczyć taki mały ,,Brylancik” pod wskazany adres.

Dodatkowe zabezpieczenia przy usłudze transport aut luksusowych Kraków

Pomoc Drogowa Kraków KrakHol posiada ubezpieczenie przewoźnika drogowego OCP oraz Krajową Licencję na transport drogowy. Dokumenty są niezbędne przy transporcie pojazdów specjalnych typu samochody luksusowe i zabytkowe. Realizując usługę przewozu pojazdów typu VIP, kierowca Pomocy Drogowej Kraków wypełnia protokół zdawczo – odbiorczy, pozwalający uniknąć wszelkiego rodzaju nieścisłości dotyczących odpowiedzialności za transportowane mienie. Dzięki temu mają Państwo pewność, że Państwa samochód luksusowy jest w dobrych rękach.

Zadzwoń teraz