Krakhol

TRANSPORT MASZYN BUDOWLANYCH i ROLNICZYCH KRAKÓW


 Maszyny BUDOWLANE


Maszyny rolnicze


Maszyny drogowe

Transport maszyn i wózków widłowych Kraków to specjalność KrakHol.

Przewóz maszyn budowlanych i rolniczych Kraków może niekiedy przysporzyć nie lada trudności. Dzieje się tak w przypadku, gdy nie posiadamy odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu do transportu maszyn, zabezpieczeń i kwalifikacji do przewozu tego typu sprzętu. Dlatego najrozsądniejszym działaniem będzie skorzystanie z usług Pomocy Drogowej, która w odpowiedni sposób zadba o transport maszyn budowlanych i rolniczych.

Usługi Pomocy Drogowej KrakHol obejmują transport maszyn budowlanych i rolniczych Kraków

W naszej ofercie usług znajdą Państwo transport maszyn rolniczych i budowlanych Kraków. Nasz sprzęt i profesjonalny zespół przetransportuje wszelkiego rodzaju wózki widłowe, agregaty prądotwórcze, wozidła, walce i koparki. W wyznaczone miejsce zapewniamy transport ładowarek teleskopowych, zwyżek i ruchomych podnośników. Oferujemy transport traktorów i ciągników rolniczych na terenie Krakowa i okolic.

TRASPORT BOBCATA

TRANSPORT KOPARKI

TRANSPORT ŁADOWARKI

TRANSPORT BOBCATA

Jak działamy ?

Zawsze profesjonalnie. Z rzetelnością podchodzimy do pracy. Transport samochodów osobowych, ciężarowych, busów, maszyn budowlanych i rolniczych Kraków to nasza pasja. Przy każdym zleceniu rozpoczynamy od doboru odpowiedniego sprzętu do transportu maszyny i określonego typu samochodu. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim wymiary i ciężar właściwy przewożonej maszyny budowlanej lub rolniczej, wózka widłowego, koparki, ciągnika czy walca. Następnie docieramy pod wskazane miejsce odpowiednim sprzętem, przystosowanym do tego typu maszyn. Za kierownicą zawsze siedzi profesjonalny kierowca, wykwalifikowany do tego typu zadań. Na jego twarzy gości uśmiech i skupienie na celu – profesjonalnym transporcie maszyny budowlanej lub rolniczej. Sprzęt zlecony do transportu zostaje z dbałością i skrupulatnością umieszczony na sprzęcie przeznaczonym do transportu i z pieczołowitością zabezpieczony na czas przewozu. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, dlatego przewożona maszyna budowlana lub rolnicza zostaje w taki sposób zabezpieczona, by dotarła pod wskazany adres bez niepotrzebnych niespodzianek i w takim stanie, jakim została odebrana od zleceniodawcy. Po podpisaniu niezbędnej dokumentacji odbywa się transport maszyny budowlanej lub rolniczej Kraków. Po dotarciu do celu, jakim jest wskazany adres odbioru, następuje rozładunek powierzonej maszyny.

Kiedy odbywa się transport maszyn budowlanych i wózków widłowych Kraków?

Przewóz maszyn budowlanych i rolniczych w Krakowie i okolicy odbywa się w dogodnym dla Państwa terminie, o określonej porze dnia. Z uwagi na specyfikę prac budowlanych i rolniczych zazwyczaj transport odbywa się wczesnym rankiem i późnym popołudniem. Zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji w kwestii wyboru optymalnego terminu  czasu transportu maszyn budowlanych i rolniczych.

Transportujemy :

  • wynajęte, wypożyczone maszyny typu wózki widłowe, wozidła, podnośniki
  • wózki widłowe, które wymagają przeglądu technicznego
  • wózki widłowe, które uległy awarii
  • maszyny budowlane z bazy na miejsce robót
  • maszyny rolnicze w miejsce prac.

Oferujemy współpracę z zaufanymi wypożyczalniami sprzętu budowlanego.

Powierzony sprzęt budowlany transportujemy na terenie Krakowa, Myślenic, Wieliczki, Zabierzowa, okolic i całej Polski. 

Pozostajemy do dyspozycji Państwa 24 H przez 7 dni w tygodniu

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Zadzwoń teraz