Krakhol

TRANSPORT BUSA KRAKÓW

HOLOWANIE BUSÓW KRAKÓW

Holowanie busa Kraków - transport samochodów dostawczych typu bus, furgon, van, mikrobus

Holowanie busów Kraków. Oferujemy pomoc kierowcom wszelkiego rodzaju busów i aut dostawczych. Samochody dostawcze są zazwyczaj narzędziem do pracy i w związku z pokonywaniem dłuższych tras z dużym obciążeniem części ładunkowej, bardzo często ulegają awariom. Dzieje się to zazwyczaj na drodze i w trakcie pokonywania trasy do ważnego dla nas punktu. Właśnie przewozimy zaopatrzenie do sklepu, towary na budowę czy wyposażenie mieszkania, a tutaj niezaplanowany postój. Co w takiej sytuacji będzie najlepszym rozwiązaniem? Wykonanie połączenia z numerem 536-536-789 i wezwanie lawety do transportu busów Kraków. Niezależnie od tego, czy transport autolawetą niezbędny jest z Krakowa do Skawiny, czy na trasie Kraków – Zabierzów, Myślenice – Kraków, Kraków – Niepołomice, Kraków- Wieliczka, pomoc drogowa Krak Hol służy pomocą dniem i nocą.

Transport busów Kraków - jaki typ samochodu dostawczego może przewieźć laweta Kraków?

Holowanie busów Kraków odbywa się na terenie miasta i poza jego granicami. Przewożone pojazdy mogą mieć do 3,5 tony masy własnej. Transport samochodu do 3,5 metra wysokości nie stanowi dla nas żadnego problemu. Holowanie samochodu dostawczego, ciężarowego, mikrobusu lub  VANa dla Pani i Pana odbywa się na lawetach przystosowanych do tego typu zadań. Holowanie busa przez naszą firmę jest gwarancją solidnie wykonanej usługi.

Czy można skorzystać z pomocy mobilnego mechanika w sytuacji awarii samochodu dostawczego na trasie?

Mobilny mechanik do napraw busa jest do Państwa dyspozycji całodobowo. Naprawa samochodu dostawczego, mikrobusu czy auta typu Van jest dla niego kołem napędzającym życie zawodowe. Świadczymy usługi mechaniczne, wulkanizacyjne i elektroniczne.  Naprawa układu chłodzenia, układu hamulcowego i elektrycznego, wymiana koła, klocków, chłodnicy wody, łożysk koła, paska i rolki osprzętu, napinacza, alternatora, rozrusznika to dla niego codzienność i przyjemność. Diagnostyka komputerowa, odczytanie i kasowanie błędu, awaryjne odpalanie to dla mobilnego mechanika igraszka. W sytuacji uniemożliwiającej naprawę samochodu dostawczego na drodze odbywa się holowanie busa Kraków do warsztatu samochodowego, gdzie w jak najkrótszym czasie usuwana jest awaria. Jeśli zachodzi taka potrzeba odbieramy od Państwa samochód i holujemy busa do serwisu, naprawiamy pojazd, a następnie odwozimy samochód, czyli następuje transport busa w Krakowie i okolicach w obie strony.

Czy istnieje możliwość wypożyczenia zastępczego samochodu dostawczego na czas naprawy?

Jeśli pojazd dostawczy uległ awarii, która uniemożliwia dalsze podróżowanie, a Państwu zależy na pilnym dostarczeniu zawartości części bagażowej, istnieje możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego typu furgon, bus typu platforma lub kontener na czas naprawy uszkodzonego pojazdu. W naszej ofercie znajduje się również mikrobus do przewozu 9 osób. Pomagamy w najbardziej skomplikowanych przypadkach na drodze.

Życzymy Państwu szerokości na każdym kilometrze pokonywanej drogi!

Zadzwoń teraz