Krakhol

Mobilne naprawy na drodze Kraków

Mobilny mechanik kraków

0 %
Doświadczenia
0 +
Wykonanych napraw
0 +
Zadowolonych klientów

Mobilny mechanik Kraków – rozsądne rozwiązanie w rozsądnej cenie

Mobilny mechanik Kraków jest jak lekarz karetki pogotowia. Mobilny mechanik dojeżdża do uszkodzonego samochodu, diagnozuje i leczy zajęte chorobą układy pojazdu. Usługi mobilnego mechanika Kraków są rozsądnym rozwiązaniem w sytuacjach awarii pozwalających na naprawę na drodze. Mobilne naprawy na drodze w Krakowie i okolicach to optymalna opcja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Naprawa uszkodzonego zespołu lub podzespołu odbywa się na miejscu, w którym awarii uległ samochód lub inny pojazd.  Profesjonalny, mobilny mechanik jest gotowy nieść pomoc na drodze 24H przez 7 dni w tygodniu. Serwis z dojazdem uchroni Państwa przed stratą czasu w postaci oczekiwania w kolejce na naprawę w warsztacie samochodowym. Skorzystanie z pomocy serwisu na drodze jaki oferuje mobilny mechanik pozwoli zaoszczędzić na kosztach transportu. Profesjonalny warsztat z dojazdem to najlepsze rozwiązanie dla każdego kierowcy ceniącego sobie czas i wygodę.

Mobilny mechanik to mobilny auto serwis 24 H/dobę. Mobilne naprawy na drodze Kraków obejmują między innymi:

 • naprawa lub wymiana alternatora,
 • wymiana paska rozrządu,
 • naprawa osprzętu silnika,
 • wymiana akumulatora,
 • wymiana tarcz i klocków hamulcowych,
 • wymiana rozrusznika,
 • naprawa lub wymiana opony na drodze,
 • wymiana koła,
 • wymiana i naprawa zaworu EGR,
 • wymiana świec zapłonowych i cewek,
 • wymiana wtryskiwaczy,
 • wymiana miechów (poduszek) zawieszenia,
 • mobilna diagnostyka komputerowa,
 • regeneracja(wypalanie) filtra DPF,
 • wypompowanie nieprawidłowo zatankowanego paliwa.

Jak działa mobilny mechanik czyli warsztat samochodowy z dojazdem?

Zawsze sprawnie i profesjonalnie. Mobilny mechanik ekspresowo wyjeżdża z bazy po przyjęciu zlecenia. W pełni gotowości do niesienia pomocy na drodze Kraków i okolicach wyrusza pod wskazany adres. Na swoim wyposażeniu posiada wszelkie niezbędne i zbędne narzędzia oraz oprzyrządowanie. Klucze, nasadki, podkładki, paski, kliny, płyny, oleje, podnośniki, akumulator, żarówki czy komputer diagnostyczny to tylko niektóre elementy stałego wyposażenia całodobowego mobilnego serwisu z dojazdem. Po przybyciu na miejsce mobilny mechanik, przystępuje do oględzin. W razie potrzeby podpina komputer diagnostyczny, by oczytać błąd. Po dokonaniu diagnozy bez zbędnej zwłoki, przystępuje do działań mających na celu usuniecie usterki. Po wymianie lub naprawie uszkodzonego zespołu lub podzespołu, mobilny mechanik Kraków sprawdza jego działanie. Po odpaleniu samochodu Państwo mogą ruszyć w dalszą podróż, a mechanik z mobilnym serwisem wraca na bazę Pomocy Drogowej Kraków i czeka na kolejne zgłoszenie.

Naprawa tir Kraków - mechanik ciągników siodłowych
Co należy zrobić, jeśli awaria nie pozwala na naprawę i pomoc mobilnego mechanika na drodze w Krakowie?

W takich sytuacjach również mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Kolejnym krokiem, pozwalającym na rozwiązanie problemu będzie wysłanie lawety po uszkodzony pojazd. Po załadowaniu na platformę autolawety, samochód zostanie przewieziony do serwisu samochodowego. Pomoc Drogowa Kraków posiada własny warsztat o profilu mechanicznym, lakierniczym, blacharskim i elektrycznym. Oferujemy usługi naprawcze Door to Door, (D2D).  Transportujemy samochody osobowe i dostawcze na lawecie do warsztatu Pomocy Drogowej Kraków, naprawiamy zepsute układy lub elementy, a następnie przewozimy pojazd na miejsce, pod wskazany przez Państwa adres. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzają Państwo cenny czas i mogą w pełni skoncentrować się tym, co w danym momencie jest dla Państwa ważne i pilne.

Jak znaleźć dobrego mobilnego mechanika w Krakowie ?

Nie muszą Państwo szukać solidnego mechanika samochodowego z dojazdem, w naszym zespole pracują jedynie wykwalifikowani mobilni mechanicy. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wyposażeni w wiedzę, umiejętności i narzędzia profesjonaliści tworzący nasz zespół nieśli pomoc na drodze na najwyższym poziomie standardów. Będzie nam miło, jeśli docenią Państwo ich pracę i wynagrodzą uśmiechem i życzliwym słowem 🙂

Zadzwoń teraz